DHK Baník Most
Most
-:- Sokol Písek
Písek

Lepší vstup do zápasu měla písecká děvčata a ve dvacáté minutě vedla již 8:13. Domácí hráčky dokázaly šňůrou čtyř branek stáhnout skóre na 12:13 a do poločasu byl již stav vyrovnaný 15:15. Druhý poločas začaly lépe domácí házenkářky, které vedly již 20:17, Písek neproměnil 7m hod a vyloučení hráčky je stálo dotahování pětibrankového manka. Děvčata bojovala, pět minut před koncem zápasu byl rozdíl jen dvoubrankový, ale nejlepší domácí střelkyně Bezdíčková s Polánkovou rozhodly o vítězství domácích a poslední gól Seidlové jen již korigoval výsledek.

DHC Plzeň - Sokol Písek 32:29 (15:15)

vyloučení 2:5, 7m hody 1/0 : 9/7

Sestava branky Písku: Hejtmánková, Vlnová, Schwedtová - Zelenková 4, Rybáková, Řezáčová 1, Kocová 3, Kračmanová, Kaššáková 2, Kolářová, Kousalová, Vitteková 1, Malcová 4, Kozáková 1, Bártová, Seidlová 13/7