Kategorie: Ženy - WHIL

Podruhé v tomto kalendářním roce a podruhé za sebou si písecké házenkářky poradily s devítinásobnými mistryněmi a loňskými vicemistryněmi z Mostu.

Tentokrát v rámci předehrávky 10. kola nejvyšší soutěže házenkářek přicestovaly Severočešky do Písku a i tentokrát byly v roli favorita. Začátek utkání ale patřil domácím hráčkám, které se na začátku chopily vedení a v polovině první půle vedly o čtyři branky 8:4. Baník ale pěti brankami v řadě během čtyř minut dokázal vývoj utkání otočit a v 18. minutě poprvé v utkání vedl. Obrat utkání donutil domácí lavičku k oddechovému času, který Sokolkám pomohl a po pouze si vzaly vedení zpět. V posledních deset minutách první půle se vedení přelévalo z jedné strany na druhou až o nerozhodné první části hry rozhodla osm vteřin před sirénou Seidlová.

Číst dál...
 
Kategorie: Ženy - WHIL

Do utkání deváté kola nejvyšší soutěže házenkářek vstoupily lépe domácí hráčky Zory, které v páté minutě vedly 3:1. O pět minut později už ale vedly Sokolky, které čtyřmi brankami v řadě strhly vedení na svou stranu a vedly 7:5. Vedení písecké házenkářky udržely až do konce prvního poločasu, kdy vedly už rozdílem pěti branek 17:12.

Číst dál...
 
Kategorie: Ženy - WHIL

První utkání v písecké hale v letošní sezóně odehrály v sobotu 7. října písecké házenkářky, které přivítaly pražskou Slavii. Vstup do utkání vyšel jednoznačně lépe Slavii, které se rychle chopila vedení a vytvořila si dvoubrankový náskok, který pomalu navyšovala, ve 12. minutě první půle vedly sešívané už o opět branek. Největší zásluhu na tom měla zejména Adriana Míšová, které se dokázala prosadit jak z křídla, tak po chybách domácích z rychlých protiútoků. K vyrovnání zápasů i skóre došlo pět minut před první sirénou, kdy vyrovnávala domácí kapitánka Iveta Korešová na 14:14, ale hostující hráčky si své vedení vzaly okamžitě zpět a až do konce poločasu držely náskok dvou branek.

Číst dál...
 
Kategorie: Ženy - WHIL

V rámci 8. kola MOL ligy přivítaly písecké házenkářky ve své hale hráčky Hodonína, který měl po sedmi kolech na kontě dva body za vítězství v předchozím kole proti Zlínu. Písecké házenkářky byly tak vzhledem ke svému postavení v tabulce favoritkami.

Domácí hráčky od začátku zápasy plnily předurčenou roli favoritek. Rychle se ujaly vedení, které kromě stavu 1:1 ze začátku utkání držely po celý zápas. Jediné zdramatizování průběhu utkání připustily písecké hráčky v polovině první půle, kdy se soupeř dokázal přiblížit na rozdíl dvou branek, ale žádné větší drama se nekonalo a Sokolky si vedení v zápase pohlídaly. Během celého zápasu se na hřiště dostaly všechny hráčky vyjma gólmanek, kdy prostor po celou dobu zápasů mezi třemi tyčemi domácí branky dostala Lucie Preslová, které předvedla dvacet přesných zákroků. Písecké házenkářky tak po dvou těsných porážkách opět naplno bodovali a nyní mají na kontě devět bodů. Další domácí utkání v rámci Mol ligy je ve středu plánu 8. listopadu od 18:00, kdy přijede Most.

Číst dál...
 
Kategorie: Ženy - WHIL

Písecké házenkářky na Den české státnosti nastoupily k osmifinále Českého poháru. Jejich soupeřkami byly prvoligové házenkářky Havlíčkova Brodu. Sokolky od začátku šly jasně za postupem, když v 10. minutě vedly už 10:3 a v poločase vedly šestnáctibrankovým rozdílem 23:7. Druhý poločas se tak stal se vší úctou k soupeřkám pouhou formalitou a konečné skóre se zastavilo těsně pod hranicí padesáti branek, 49:18. Během zápasu se na hřiště dostaly všechny hráčky, které na Vysočinu cestovaly, včetně Terezy Indrákové (Pokorné), pro kterou to byl první soutěžní zápas po téměř rok a půl dlouhé pauze.

Číst dál...
 
Kategorie: Ženy - WHIL

Po reprezentační pauze zajížděly písecké házenkářky v rámci sedmého kola do Šaľy. I když se domácím hráčkám letos zatím nedaří tak, jako v přechozí sezóně, přesto byly házenkářky ze Slovenska mírnými favoritkami.

Stejně jako v šestém kole proti Slavii, tak ani v Šaľe nevyšel našim házenkářkám začátek utkání. Po deseti minutách hry prohrávaly už rozdílem šesti branek 9:3. Naštěstí se hostující hráčky stihly z úvodu utkání včas vzpamatovat a ve zbývajícím čase první půle začaly domácí náskok pomalu stahovat, a tak první půle skončila rozdílem pouhých tří branek 18:15 pro domácí.

Číst dál...
 

Strana 1 z 33

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>