DHK Baník Most
Most
-:- Sokol Písek
Písek

MLD: Po špatném začátku, kdy se nemohly domácí hráčky dostat do tempa, se po time-outu v 7. minutě utkání zlepšila hlavně obranná činnost. Zejména díky ní se jim dokázalo skóre otočit ve svůj prospěch. Bohužel se opakovala stejná situace jako v předchozích zápasech a to, velké množství neproměněných šancí. Naštěstí soupeřky z Olomouce nekladly moc odpor, a proto byl poločasový stav 15:7 pro Sokolky.

Ve druhém poločase zůstala základem slušná obranná činnost spolu s dobrým výkonem brankářky. Úspěšnost střelby se trochu zlepšila a hráčky z Písku se dostávaly také do rychlých protiútoků, ze kterých dokázaly vstřelit branku. Skóre neustále narůstalo a zastavilo se na konečném rozdílu 21 branek. Všechny hráčky si zaslouží pochvalu za bojovnost. V posledním utkání tohoto roku přijede do Obloukovky v pátek 17. listopadu druhý tým tabulky DHK Baník Most, který bude určitě v roli favorita, ale Písek bude chtít zabojovat o další vítězství.

Sokol Písek - DHK Zora Olomouc 34:13 (15:7)

Sestava a branky Písku: Stejskalová (53 % úspěšnost zákroků), Vlnová (53 %) - Černá 8, Hejlová 8, Matějková 6, Ďurišová 5, Hosnedlová 3, Veličková 2, Hronková 1, Polášková 1, Hančurová, Králová, Gergelyová.

STD: V prvním poločase dominovaly výkony brankářek a důrazná obrana na obou stranách. V 28 min. byl stav 7:8 a až branky Kračmanové, Kocové a Zelenkové v posledních minutách stanovily výsledek prvního poločasu na 10:8. Píseckým házenkářkám se podařil vstup do druhého poločasu, kdy odskočily o šest branek na 16:10 a bojovností dokázaly náskok nad urputným soupeřem udržet do konce zápasu. V závěru utkání snížila dvěma brankami skóre nejlepší střelkyně Olomouce Heroutová na konečných 23:17. Bylo to utkání, kde padalo málo branek, o to více házenkářky bojovaly o každý míč a dobrý výkon jim vynesl dva body.

Sokol Písek - DHK Zora Olomouc 23:17 (10:8)

Sestava a branky Písku: Hejtmánková, Schwedtová, Vlnová - Zelenková 4, Rybáková, Řezáčová 2, Kocová 4, Kračmanová 1, Kaššáková 2, Kolářová 1, Kousalová 1, Vitteková 1, Mžíková, Černá 3, Bártová, Seidlová 4