DHK Baník Most
Most
-:- Sokol Písek
Písek

Ve 13. kole nejvyšší soutěže starších dorostenek přivítaly Sokolky ve své hale hráčky DHC Plzeň. Domácí házenkářky nastupovaly k zápasu s odhodláním vrátit hostům podzimní porážku. Již od první minuty to bylo vyrovnané utkání, kdy ve 12.minutě byl stav 6:6 ale o pět minut později v 17.minutě ale vedl už Písek 10:6 a to donutilo hostující družstvo si vzít time-out. V poločase domácí nakonec vedly rozdílem pěti branek 16:11. Písecké házenkářky dobře vstoupily i do druhého poločasu. V brance je svými výbornými zákroky držela Hejtmánková a proměňováním šancí odskočily až na 19:11. Písecké hráčky ke konci utkání těžko bránily nejlepší střelkyni hostí Polánkovou, autorku 10 branek a hostující hráčky pomalu snižovali náskok. Na řadu přišel oddechový čas domácího trenéra Slavíka, který uklidnil hru a domácí již nepřipustili žádné drama. Mnoho plzeňských a domácích fanoušků v zaplněné hale dokázalo vytvořit pěknou atmosféru a povzbuzovat svoje družstva. Šťastnější byly domácí házenkářky, které nakonec vyhrály 30:25 a v první lize si tak zatím drží druhé místo.

1. liga starších dorostenek

Sokol Písek – DHC Plzeň 30:25 (16:11)

Branky Písku: Kocová 10, Malcová 6, Seidlová 5, Kousalová 2, Řezáčová 2, Kozáková 2, Zelenková 1, Kaššáková 1, Vitteková 1

Mladší dorostenky čekal nelehký úkol proti lídrovi soutěže, holky bojovaly, ale nakonec svým soupeřkám podlehly rozdílem pěti branek 20:25 a po jedenácti zápasech jsou stále na pátém místě tabulky.

1. liga mladších dorostenek

Sokol Písek – DHC Plzeň 20:25 (7:14)

Branky Písku: Hejlová 4, Friedlová 4, Černá 4, Hančurová 3, Hosnedlová 2, Matějková 1, Ďurišová 1, Měchurová 1