DHK Baník Most
Most
-:- Sokol Písek
Písek

Vyrovnaná první půle, ale druhá polovina jasně v režii domácích. Písku chyběla kanonýrka Kvášová, i bez ní však spoluhráčky dokázaly Porubě v úvodní třicetiminutovce vzdorovat. Dokonce měly Jihočešky nejprve navrch, když si rychle vypracovaly vedení 7:3. V posledních deseti minutách zápasu ale neskórovaly a pěti brankami v řadě Poruba ještě před přestávkou skóre otočila. Rozhodujících pak bylo prvních patnáct minut druhého poločasu, které vyhrály domácí házenkářky poměrem 11:2, v tu chvíli vedly o deset a Písek už až do konce zápasu manko výrazněji nezkorigoval.

DHC Sokol Poruba – Sokol Písek 25:16 (9:8)

Nejvíce branek: Baumbachová 5, Polášková 4, Konečná 4 – Pešková 4, Kubišová 3/1, Hauserová 3/1.. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/2. Vyloučení: 3:5. Diváci: 157.