DHK Baník Most
Most
-:- Sokol Písek
Písek

Tradičního již 26. ročníku Memoriálu Karla Šulce pořádaného oddílem DHC Plzeň se zúčastnila i početná písecká výprava házenkářek. Po tři dny se 79 družstev,  v kategoriích od přípravek až po mladší žačky, na sedmi hřištích snažilo předvést  co nejlepší výkon a uspět v silné konkurenci. V kategorii přípravky 4+1, kde se nehrálo na výsledky, se výborně představila  dvě družstva píseckých nejmenších  házenkářek. Za předvedený výkon dostala každá hráčka účastnickou medaili a drobnou odměnu. V kategorii mini 4+1 se děvčatům mnoho nedařilo a skončila na 21. místě. V kategorii madších žaček   písecké sokolky 13. místem  obsadily střed výsledkové listiny. V kategorii minižaček 6+1  družstvo B obsadilo 16.  příčku. Nejlépe se dařilo minižačkám A. Postoupily ze základní skupiny z druhého místa  a probojovaly se do finálové skupiny. Zde porazily Strakonice 9:3, Slavii Prahu  4:3, Černé  Anděly  Most 11:2 a prohrály s HC Háje  Praha 6:8 a těsně s DHK Baník  Mostem 8:9. Vybojovaly krásné  3. místo  a domů si přivezly originální pohár a bronzové medaile. Každé družstvo obdrželo i originální diplom s fotografií svého družstva.